44
28.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jak się te Nadbrzeże będzie nazywało?
(2022.11.28)
Miała być wybudowana droga dla rowerów wzdłuż drogi 504 w stronę Milejewa, potem też nie będzie połączenia pomiędzy Częstochowską a Legionów itd itp. Teraz planują ale już na 2025 rok nowe nabrzeże rzeki Elbląg. To chyba tak dla bezpieczeństwa ( swojego i rady ) że tak mocno pracują ????
(2022.11.28)

info

8  
  12
hahahha, "szkic wykonany przez urzędników" - przypominam 21 wiek 2022 rok a oni na kartce rysują. O M G wielkie XD
Tralala (2022.11.28)

info

13  
  11
Żaden większy jacht, żadna jednostka morska tam nie wpłynie. Pic na wodę fotomontaż, tak jak z mostami zwodzonymi. Jedyne co dopłynie, to kajaki i pontony z przekopu.
(2022.11.28)
Biednie, ciągle jakieś okrajanie biednych małych inwestycji w tym mieście. Elbląg w 2023 r. ma przeznaczyć na inwestycje 26mln zł a Olsztyn 30 razy tyle bo aż 700mln ! Wystarczy wpisać w google "budżet Olsztyna na inwestycje 2023" Widać różnicę w zarządzaniu miastem. Odwołać nieudaczników !
Janek23 (2022.11.28)
@Janek23 - No za Wilka były inwestycje buahahahahahahahaha!!!! Basen miejski z pieniędzy zarzuconych na nowy stadion. Broń Boze od PiSowców.
(2022.11.28)
To są chyba jakieś żarty i jaja że tak małą inwestycję jeszcze obcięto o centralny odcinek między dwoma mostami ! W Malborku zbudowali piękny 5km bulwar, z plażą, molem, piękną nałą architekturą a Elbląg obcina jeszcze tak krótki kilkuset metrowy odcinek ! To jest śmiech na sali, Elbląg = BIEDA !
Robert50 (2022.11.28)
Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę
Ludzik (2022.11.28)
Co to za wynalazek wymyślili urzędniki UM zlikwidować parking aby, wybudować mini marine ale po co jak jest FALA z zapleczem sanitarnym, wystarczy zainwestować w więcej pomostów i nabrzeża, zlikwidować pozostałości z 70 tych lat i będzie nowoczesność z funkcjonalnością i wyglądem, pieniądze przecież są. Taki pomysł narodził się chyba po ostatniej rehabilitacji głównego architekta bubli w Elblągu. Miejmy nadzieje że to koniec dyktatury.
pol9558 (2022.11.28)

info

6  
  5
Bardzo prosto słupy mosty Trasy U. E.podczas przepłynięcia jednostki będa podnoszone hydrauliczne zasilanych g.. nem prosto z U. M.Elbląg
(2022.11.28)