Wybrany wątek opinii
To są chyba jakieś żarty i jaja że tak małą inwestycję jeszcze obcięto o centralny odcinek między dwoma mostami ! W Malborku zbudowali piękny 5km bulwar, z plażą, molem, piękną nałą architekturą a Elbląg obcina jeszcze tak krótki kilkuset metrowy odcinek ! To jest śmiech na sali, Elbląg = BIEDA !
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@Robert50 - Ech, ty 5 km :-))))
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Robert50 - Wróbel=Bieda.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Robert50 - Przeprowadź się do Malborka.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1