Wybrany wątek opinii

To są chyba jakieś żarty i jaja że tak małą inwestycję jeszcze obcięto o centralny odcinek między dwoma mostami ! W Malborku zbudowali piękny 5km bulwar, z plażą, molem, piękną nałą architekturą a Elbląg obcina jeszcze tak krótki kilkuset metrowy odcinek ! To jest śmiech na sali, Elbląg = BIEDA !
Robert50 (2022.11.28)
@Robert50 - Ech, ty 5 km :-))))
1600 metrów (2022.11.28)
@Robert50 - Wróbel=Bieda.
(2022.11.28)
@Robert50 - Przeprowadź się do Malborka.
(2022.11.29)
Powrót do komentarzy