Wybrany wątek opinii
Ciekawe jak te wieksze jednostki przeplyna pod tym nieszczesnym mostem UE (przeswit 8.8m)?
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
Ten bebel most to sprawka rowniez obecnego wlodarza, ktory pochlonal ponad polowe z tych 100mln co sie chwali. Gdzie sa sciezki rowerowe, jak mozna bylo taki bubel zbudowac?
Do moderacji
Odpowiedz
45
22
Nie przepłyną. Barki tak, ale nie małe statki morskie.
Do moderacji
Odpowiedz
23
6
Żaden większy jacht, żadna jednostka morska tam nie wpłynie. Pic na wodę fotomontaż, tak jak z mostami zwodzonymi. Jedyne co dopłynie, to kajaki i pontony z przekopu.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
Bardzo prosto słupy mosty Trasy U. E.podczas przepłynięcia jednostki będa podnoszone hydrauliczne zasilanych g.. nem prosto z U. M.Elbląg
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Wrobel wytlumacz mi. Zbudowales zawalidroge za 60 baniek. Teraz chcesz POglebiac nadbrzeze przy Wybrzezu Gdanskim do 5m. PO jaki ch.... skoto sam zablokowales niskim mostem przeplyw wiekszych jednostek. Tam ledwo Tanais z zanurzeniem 2m przeplynie. Wszystko robisz bez sensu w tym miescie, ciagniesz Elblag na dno. Taczla czeka.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1