UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry tekst Elbląg zainwestuje 30mln w nadbrzeże z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu) heheh. Mam nadzieję że Wróbel z powodu małych inwestycji oczywiście wyłoni ELBLASKA firmę!!!

Sasuad

Anuluj