UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobry tekst Elbląg zainwestuje 30mln w nadbrzeże z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu) heheh. Mam nadzieję że Wróbel z powodu małych inwestycji oczywiście wyłoni ELBLASKA firmę!!!
Sasuad
Dobry tekst Elbląg zainwestuje 30mln w nadbrzeże z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu) heheh. Mam nadzieję że Wróbel z powodu małych inwestycji oczywiście wyłoni ELBLASKA firmę!!!
Sasuad