A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam
Nie rozumiem zachwytów nad stadionami wielofunkcyjnymi, będąc kibicem piłki nożnej. Takie stadiony zabijają spektakl piłkarski, beznadziejna widoczność z każdego miejsca na stadionie i fatalna akustyka. Mam nadzieję, że nigdy taki stadion nie powstanie w Elblągu, a władzę miasta zbudują stadion na wzór stadionu z Legnicy lub Gliwic.
Jeden wygrany mecz i wielka euforia, no bez przesady. Są inne wydatki. Ile wczoraj poszło kasy na samą policję! Niech kluby płacą za to.
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.
@Hiko - Zrzutkę To zrób swojej starej bo ci w ormo pójdzie przypomonam że klub niejest prywatny tylko miasta to jaką Zrzutkę mają zrobić kibice są remontowane kima teatry a stadiony ty żeby pójść do multi kina robiłeś Zrzutkę?
Niech będzie i 5
Ale nowoczesny wielofunkcyjny kameralny byle można było godnie kibicować
Inwestowanie w ten relikt jest bzdurą, trzeba zburzyć i postawić nowy stadion.65 milionów chcieli wydać na powstanie kilku brodzików na terenach legendarnego basenu. Za te pieniądze w Elblągu powstałby Camp Nou.
Nie ma szans przy dzisiejszych cenach. Wybraliście na prezydenta tego, który jako vice pozwolił odłożyć na półkę budowę stadionu przed Euro 2012.Skorzystała Ostróda, a wy macie protezę. Ale pasuje, skoro wybraliście go ponownie.
słonina czy wróbelek jeden... stare komuchy mają wywalone na sport, głosujcie na nich dalej to obudzicie się na wsi
@W(f)spaniale - I jeszcze było wtedy ogromne dofinansowanie do wzięcia. Ale droga do Krasnego Lasu była ważniejsza. Wszak tam biedni ludzie nie mieszkają.