59
11.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam
(2022.08.11)
Nie rozumiem zachwytów nad stadionami wielofunkcyjnymi, będąc kibicem piłki nożnej. Takie stadiony zabijają spektakl piłkarski, beznadziejna widoczność z każdego miejsca na stadionie i fatalna akustyka. Mam nadzieję, że nigdy taki stadion nie powstanie w Elblągu, a władzę miasta zbudują stadion na wzór stadionu z Legnicy lub Gliwic.
Fan piłki nożnej (2022.08.11)
Jeden wygrany mecz i wielka euforia, no bez przesady. Są inne wydatki. Ile wczoraj poszło kasy na samą policję! Niech kluby płacą za to.
(2022.08.11)
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.
(2022.08.11)
@Hiko - Zrzutkę To zrób swojej starej bo ci w ormo pójdzie przypomonam że klub niejest prywatny tylko miasta to jaką Zrzutkę mają zrobić kibice są remontowane kima teatry a stadiony ty żeby pójść do multi kina robiłeś Zrzutkę?
(2022.08.11)
Niech będzie i 5 Ale nowoczesny wielofunkcyjny kameralny byle można było godnie kibicować
Rss (2022.08.11)
Inwestowanie w ten relikt jest bzdurą, trzeba zburzyć i postawić nowy stadion.65 milionów chcieli wydać na powstanie kilku brodzików na terenach legendarnego basenu. Za te pieniądze w Elblągu powstałby Camp Nou.
(2022.08.11)

info

9  
  0
Nie ma szans przy dzisiejszych cenach. Wybraliście na prezydenta tego, który jako vice pozwolił odłożyć na półkę budowę stadionu przed Euro 2012.Skorzystała Ostróda, a wy macie protezę. Ale pasuje, skoro wybraliście go ponownie.
W(f)spaniale (2022.08.11)
słonina czy wróbelek jeden... stare komuchy mają wywalone na sport, głosujcie na nich dalej to obudzicie się na wsi
Klakier (2022.08.11)

info

14  
  1
@W(f)spaniale - I jeszcze było wtedy ogromne dofinansowanie do wzięcia. Ale droga do Krasnego Lasu była ważniejsza. Wszak tam biedni ludzie nie mieszkają.
(2022.08.11)