Wybrany wątek opinii

Wróbel!!!!! Bsczność przed wyborcami i dawaj kasę na stadion i do budżetu klubu!!!!! Zrób obiekt na 15 000 i wszyscy będą Cię pamiętać jako dobrego gospodarza!!!!! Elbląg potrzebuje I ligi i stadionu, jak widać, gdyby było 20 tysi miejsc to i te by się wczoraj zapełniły!!! Jak nie, to o wygranej w wyborach możesz zapomnieć
RRRs (2022.08.11)
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam
(2022.08.11)
Niech będzie i 5 Ale nowoczesny wielofunkcyjny kameralny byle można było godnie kibicować
Rss (2022.08.11)
@RRRs - Wróblewski już nic nie zrobi bo to jego 2 i OSTAATNIA kedencja JUPIII
Pani (2022.08.11)
@Pani - 8,taka pojemność jest rekomendowana przez UEFA która płaci sporą kasę, choć nie zadłuża jak Unia
(2022.08.11)
Powrót do komentarzy