Wybrany wątek opinii
Wróbel!!!!! Bsczność przed wyborcami i dawaj kasę na stadion i do budżetu klubu!!!!! Zrób obiekt na 15 000 i wszyscy będą Cię pamiętać jako dobrego gospodarza!!!!! Elbląg potrzebuje I ligi i stadionu, jak widać, gdyby było 20 tysi miejsc to i te by się wczoraj zapełniły!!! Jak nie, to o wygranej w wyborach możesz zapomnieć
Do moderacji
Odpowiedz
40
38
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Niech będzie i 5
Ale nowoczesny wielofunkcyjny kameralny byle można było godnie kibicować
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@RRRs - Wróblewski już nic nie zrobi bo to jego 2 i OSTAATNIA kedencja JUPIII
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Pani - 8,taka pojemność jest rekomendowana przez UEFA która płaci sporą kasę, choć nie zadłuża jak Unia
Do moderacji
Odpowiedz
1
0