UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inwestowanie w ten relikt jest bzdurą, trzeba zburzyć i postawić nowy stadion.65 milionów chcieli wydać na powstanie kilku brodzików na terenach legendarnego basenu. Za te pieniądze w Elblągu powstałby Camp Nou.


Anuluj