UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inwestowanie w ten relikt jest bzdurą, trzeba zburzyć i postawić nowy stadion.65 milionów chcieli wydać na powstanie kilku brodzików na terenach legendarnego basenu. Za te pieniądze w Elblągu powstałby Camp Nou.