A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech państwo PIS, przejmie stadion i mówi, że to niby dla Elbląga, tacy dobrzy, tak jak z portem. Brak słów.
Jezeli tu średnia wieku 60,65 lat to jak myśleć o sporcie, sportowej klasie, sportowej mentalnosci! Jak pokolenie się zmieni na 40,50 to moze się usportowimy!
Prezydent POwie wam tak PO co nam stadion jak w ostrudzie jest stadion. I lepiej niech na Koniec już nic nie robi, bo zrobią taki stadion jak ''amfiteatr'' i będziemy siedzieć na trawie.
Panie Malicki, różne miałem opinie nt. pańskich artykułów, ale ten 10/10.Dziękuję i ciśnijcie dalej, oni to czytaja.
Póki będzie stare póty będzie po staremu i basta!
To są kibice? To bydło nie kibice. Stadion jeszcze nowy prostakom którzy nie umieją się zachować tylko same wyzwiska i przekleństwa. Z dzieckiem nie można iść
przecież pinokio wam powiedział... młodzież ma uprawiać e-sport, a do tego stadion nie jest potrzebny.
Brawo Redakcja!!! Wkoncu właściwe słowa na łamach Port el!!! Tak, taki mecz był potrzebny, takie mecze są potrzebne bo Elbląg jest spragniony takich emocji!!! A żeby tak się stało potrzebny jest awans i co za tym idzie nowy obiekt. A wszystko to będzie doskonałą wizytówką naszego miasta!!!
Przenieść STADION na Skrzydlatą w miejsce WORD i baraków. Bliskość dworca i możliwość utworzenia zjadu na S7 ze skrzydlatej skończy blokowanie pół miasta podczas meczy. Obok są boiska treningowe więc można stworzyć fajny ośrodek piłkarski na tej bazie.
Obecny Prezydent miasta i rteszta z UM ratusza jeśli nie wybudują nowego stadionu to ma pozamiatane wybory.