59
11.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech państwo PIS, przejmie stadion i mówi, że to niby dla Elbląga, tacy dobrzy, tak jak z portem. Brak słów.
(2022.08.11)
Jezeli tu średnia wieku 60,65 lat to jak myśleć o sporcie, sportowej klasie, sportowej mentalnosci! Jak pokolenie się zmieni na 40,50 to moze się usportowimy!
(2022.08.11)

info

4  
  14
Prezydent POwie wam tak PO co nam stadion jak w ostrudzie jest stadion. I lepiej niech na Koniec już nic nie robi, bo zrobią taki stadion jak ''amfiteatr'' i będziemy siedzieć na trawie.
Viktor. (2022.08.11)

info

14  
  4
Panie Malicki, różne miałem opinie nt. pańskich artykułów, ale ten 10/10.Dziękuję i ciśnijcie dalej, oni to czytaja.
(2022.08.11)

info

14  
  3
Póki będzie stare póty będzie po staremu i basta!
(2022.08.11)

info

9  
  0
To są kibice? To bydło nie kibice. Stadion jeszcze nowy prostakom którzy nie umieją się zachować tylko same wyzwiska i przekleństwa. Z dzieckiem nie można iść
(2022.08.11)

info

6  
  23
przecież pinokio wam powiedział... młodzież ma uprawiać e-sport, a do tego stadion nie jest potrzebny.
(2022.08.11)

info

4  
  4
Brawo Redakcja!!! Wkoncu właściwe słowa na łamach Port el!!! Tak, taki mecz był potrzebny, takie mecze są potrzebne bo Elbląg jest spragniony takich emocji!!! A żeby tak się stało potrzebny jest awans i co za tym idzie nowy obiekt. A wszystko to będzie doskonałą wizytówką naszego miasta!!!
(2022.08.11)

info

10  
  2
Przenieść STADION na Skrzydlatą w miejsce WORD i baraków. Bliskość dworca i możliwość utworzenia zjadu na S7 ze skrzydlatej skończy blokowanie pół miasta podczas meczy. Obok są boiska treningowe więc można stworzyć fajny ośrodek piłkarski na tej bazie.
Stadion Skrzydlata (2022.08.11)

info

14  
  1
Obecny Prezydent miasta i rteszta z UM ratusza jeśli nie wybudują nowego stadionu to ma pozamiatane wybory.
(2022.08.11)

info

9  
  2