UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam
@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam