UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RRRs - Nie wytrzeźwiał po wczorajszym meczu? 5-7tyś miejsc to max. W ekstraklasie 15 tyś to chodzi tylko na szlagiery. Pozdrawiam


Anuluj