UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem zachwytów nad stadionami wielofunkcyjnymi, będąc kibicem piłki nożnej. Takie stadiony zabijają spektakl piłkarski, beznadziejna widoczność z każdego miejsca na stadionie i fatalna akustyka. Mam nadzieję, że nigdy taki stadion nie powstanie w Elblągu, a władzę miasta zbudują stadion na wzór stadionu z Legnicy lub Gliwic.

Fan piłki nożnej

Anuluj