UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem zachwytów nad stadionami wielofunkcyjnymi, będąc kibicem piłki nożnej. Takie stadiony zabijają spektakl piłkarski, beznadziejna widoczność z każdego miejsca na stadionie i fatalna akustyka. Mam nadzieję, że nigdy taki stadion nie powstanie w Elblągu, a władzę miasta zbudują stadion na wzór stadionu z Legnicy lub Gliwic.
Fan piłki nożnej