Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem jak kibice chcą nowy stadion nie widzę problemu skoro jest ich tak dużo niech sobie robią zrzutkę miasto ma pieniądze na poważniejsze cele
Hiko (2022.08.11)
@Hiko - Jakie wydatki ? Pominiki, trawniki i chodniki rzeczywiście ważniejsze wydatki ale nie dla miasta tylko dla urzędników i rady miasta. Wstyd skończcie urzędasy z tą komuną. Ludzie i tak mają już was dosyć
Elpaso (2022.08.11)
@Hiko - A co jest ważniejsze? Parking kolejny albo plac zabaw dla psów a może kościół nowy... Oni basenu nie mogą zrobić a mogli by zarobić na nim, stadion się należy budżet obywatelski wygrał
paul13 (2022.08.11)
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.
(2022.08.11)
@Hiko - Zrzutkę To zrób swojej starej bo ci w ormo pójdzie przypomonam że klub niejest prywatny tylko miasta to jaką Zrzutkę mają zrobić kibice są remontowane kima teatry a stadiony ty żeby pójść do multi kina robiłeś Zrzutkę?
(2022.08.11)
Osłem to ty jesteś stulejkowcu tępy !!
Hiko (2022.08.11)
Powrót do komentarzy