Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem jak kibice chcą nowy stadion nie widzę problemu skoro jest ich tak dużo niech sobie robią zrzutkę miasto ma pieniądze na poważniejsze cele
Do moderacji
Odpowiedz
36
51
@Hiko - Jakie wydatki ? Pominiki, trawniki i chodniki rzeczywiście ważniejsze wydatki ale nie dla miasta tylko dla urzędników i rady miasta. Wstyd skończcie urzędasy z tą komuną. Ludzie i tak mają już was dosyć
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
@Hiko - A co jest ważniejsze? Parking kolejny albo plac zabaw dla psów a może kościół nowy... Oni basenu nie mogą zrobić a mogli by zarobić na nim, stadion się należy budżet obywatelski wygrał
Do moderacji
Odpowiedz
13
9
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Hiko - Zrzutkę To zrób swojej starej bo ci w ormo pójdzie przypomonam że klub niejest prywatny tylko miasta to jaką Zrzutkę mają zrobić kibice są remontowane kima teatry a stadiony ty żeby pójść do multi kina robiłeś Zrzutkę?
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Osłem to ty jesteś stulejkowcu tępy !!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3