59
11.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Następny mecz u siebie że Zniczem Pruszków liczę na dużo frekwencję na A8 Olimpia zasłużyła na to!!!!!
(2022.08.11)

info

7  
  2
amfiteatr kurła zrobcie a nie stadion jaki jest wystarczy
(2022.08.11)

info

1  
  10
Zaraz koniec Wróblewskiego i Gumniaka. Nie pozwalają wejść Olimpii do 1 Ligi bo później młodzież gra w meczach( po 3/4 sezonu), a za nich za juniorów dostają X kasy więcej z PZPN. Rozumiecie? Olipmia nie gra w 1 Lidze nie dlatego, że nie dają rady. A młodzież nie ma takiego doswiadczenia na boisku.
Pani (2022.08.11)

info

5  
  0
Jak kibice Olimpii zaczęli w czasie meczu przeklinać, to przestałem chodzić na mecze.
(2022.08.11)
Osłem to ty jesteś stulejkowcu tępy !!
Hiko (2022.08.11)
To chyba przestałeś na te mecze chodzić przed bitwą pod Grunwaldem. Stadion to nie kółko różańcowe i kazdy o tym wie.
(2022.08.11)
@RRRs - Wróblewski już nic nie zrobi bo to jego 2 i OSTAATNIA kedencja JUPIII
Pani (2022.08.11)
,, Jak kibice Olimpii zaczęli w czasie meczu przeklinać, to przestałem chodzić na mecze. ''; no mozesz Pan postawic nowa trybune świątyni piłkarskiej gdzie bywają msze, może się zwroci, ale mecz futbolowy to mecz futbolu
(2022.08.11)
@Pani - 8,taka pojemność jest rekomendowana przez UEFA która płaci sporą kasę, choć nie zadłuża jak Unia
(2022.08.11)
To nie usprawiedliwia zezwierzęcenia i chamstwa. Budowa stadionu dla kilku troglodytów to pieniądze wyrzucone w błoto.
MarekZ (2022.08.11)