UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hiko - Zrzutkę To zrób swojej starej bo ci w ormo pójdzie przypomonam że klub niejest prywatny tylko miasta to jaką Zrzutkę mają zrobić kibice są remontowane kima teatry a stadiony ty żeby pójść do multi kina robiłeś Zrzutkę?


Anuluj