UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inwestowanie w ten relikt jest bzdurą, trzeba zburzyć i postawić nowy stadion.65 milionów chcieli wydać na powstanie kilku brodzików na terenach legendarnego basenu. Za te pieniądze w Elblągu powstałby Camp Nou.