UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.
@Hiko - A jak np. pasażerowie chcą gdzieś wyjechać, to też niech wybudują sobie dworzec. Też jest ich dużo. Ty ośle.