UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem zachwytów nad stadionami wielofunkcyjnymi, będąc kibicem piłki nożnej. Takie stadiony zabijają spektakl piłkarski, beznadziejna widoczność z każdego miejsca na stadionie i fatalna akustyka. Mam nadzieję, że nigdy taki stadion nie powstanie w Elblągu, a władzę miasta zbudują stadion na wzór stadionu z Legnicy lub Gliwic.
Fan piłki nożnej