UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden wygrany mecz i wielka euforia, no bez przesady. Są inne wydatki. Ile wczoraj poszło kasy na samą policję! Niech kluby płacą za to.


Anuluj