60
14.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@niedlaobwodnicy - No to już do Rosji lizać co trzeba.1000 razy wolę Unie od tego zacofania i strachu!
(2022.06.14)
widze odezwala sie rzesza niewolnikow. oni chca zeby to unia za nich decydowala co maja sobie wstrzyknac do organizmow, co jesc, co ogladac, o czym myslec o czym pisac i czym podrozowac. zal mi was niewolnicy. wybieracie sobie miedzy ruskimi a niemcami i jeszcze argumentujecie pod czyim butem chcecie wegetowac. gleboka jest wasza niewolnicza mentalnosc oj gleboka. Z wami nie da sie budowac wolnej polski. To jest praktycznie niemozliwe skoro zyje tu tylu niewolnikow. smiem twierdzic ze polska z takimi niewolnikami przestanie istniec szybciej niz wprowadza te elktryki. kurttyzany to chociarz biora pieniadze, wy sie oddaliscie do niewoli za darmo. nie wstyd wam?
niedlaobwodnicy (2022.06.14)
Bo jak mają za wynajm pomieszczeń ceny jak z kosmosu, to i użytkownik na czynsz nie zarobi...1 mają... puste pomieszczenia.. z napisem.. na wynajm.. kiedyś centrum miasta... dzisiaj wszyscy w Ogrodach urzędują... zakupy, konsumpcja, kawusia... I do domciu....
Vuccccc (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - Wiesz, wolę, jak uważasz - tą twoją niewolę wśród lepszych (dla mnie wolność) ludzi niż TWOJĄ "wolność" z patusami ze wschodu.
Np. (2022.06.14)
Kiedyś te wąskie uliczki Bema, Łęczycka i Rawska zakorkują się na amen. Powstają tu nowe osiedla bloków, cały czas coś się buduje, teraz będzie centrum handlowe, do tego droga na nekropolię, wylotówka do obwodnicy i dojazd do centrum. Ktoś kto usytuował tu jednostkę straży pożarnej powinien być dumny ze swojej decyzji. Ale jeśli straż nie dojedzie do pożaru bo utknie w korku ten ktoś powinien płacić odszkodowania za straty spowodowane ogniem z własnej kieszeni.
Ja też tu mieszkam (2022.06.14)
Tylko skąd brać te kochane piniążki aby móc je wydawać w tych nowych sklepach.
(2022.06.14)
Zapracowanym kosmetyka odnowy i masażu relaksacyjnego z użyciem sztucznej inteligencji. Ojczyźnie dokształcająca strzelnica laserowa z wygodnej kanapy oraz coś zajmującego dla całej rodziny. Kompleks Kosmosku. Jakieś zespołowe symulatory statków kosmicznych do wyboru : nawigator - łączności, pilotka do kierownicy, pomocnicy przy obsłudze suwnic przeładunkowych. Odrębny Level to habitat symulujący baze na księżycu ze sterowaniem kolejki do wyrobisk automatycznych kombajnów cennych pierwiastków. #uzdrowisko
siubździu na prędko (2022.06.14)

info

0  
  5
w uslugach mozna dorabiac
p .s (2022.06.14)
@ex-korpo-szczur - Masz rację korpo szczurku. Niech każdy stuknie się w pierś i przyzna przed samym sobą kiedy jadł prawdziwy chleb zrobiony z zakwasu a nie z proszku na polepszaczach i przyspieszaczach. Ostatnia prawdziwa piekarnia niedawno się spaliła.
(2022.06.14)
Matres Sport
(2022.06.14)