UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niedlaobwodnicy - Wiesz, wolę, jak uważasz - tą twoją niewolę wśród lepszych (dla mnie wolność) ludzi niż TWOJĄ "wolność" z patusami ze wschodu.
Np.
@niedlaobwodnicy - Wiesz, wolę, jak uważasz - tą twoją niewolę wśród lepszych (dla mnie wolność) ludzi niż TWOJĄ "wolność" z patusami ze wschodu.
Np.