UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@niedlaobwodnicy - Wiesz, wolę, jak uważasz - tą twoją niewolę wśród lepszych (dla mnie wolność) ludzi niż TWOJĄ "wolność" z patusami ze wschodu.

Np.

Anuluj