UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ex-korpo-szczur - Masz rację korpo szczurku. Niech każdy stuknie się w pierś i przyzna przed samym sobą kiedy jadł prawdziwy chleb zrobiony z zakwasu a nie z proszku na polepszaczach i przyspieszaczach. Ostatnia prawdziwa piekarnia niedawno się spaliła.