UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ex-korpo-szczur - Masz rację korpo szczurku. Niech każdy stuknie się w pierś i przyzna przed samym sobą kiedy jadł prawdziwy chleb zrobiony z zakwasu a nie z proszku na polepszaczach i przyspieszaczach. Ostatnia prawdziwa piekarnia niedawno się spaliła.


Anuluj