UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś te wąskie uliczki Bema, Łęczycka i Rawska zakorkują się na amen. Powstają tu nowe osiedla bloków, cały czas coś się buduje, teraz będzie centrum handlowe, do tego droga na nekropolię, wylotówka do obwodnicy i dojazd do centrum. Ktoś kto usytuował tu jednostkę straży pożarnej powinien być dumny ze swojej decyzji. Ale jeśli straż nie dojedzie do pożaru bo utknie w korku ten ktoś powinien płacić odszkodowania za straty spowodowane ogniem z własnej kieszeni.

Ja też tu mieszkam