60
14.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ex-korpo-szczur - Te bezmózgi tego nie pojmują że wejście do UE zrobiło więcej złego niż dobrego... Wolny rynek hahaha na ich zasadach.. a TFUUU
Fer (2022.06.14)
Kolejne markeciki oboziki pracy typu Rossmanik czy bido Aldik
IsabellaOslo (2022.06.14)

info

7  
  4
rzad i jego 500 plus plus sklepowe smieciowe żarcie doprowadzili wspólnie do tego, że biedni ludzie są już nie tylko biedni ale prócz tego są otuszczonymi niczym wieloryby istotami z chorobami serca, kręgosłupa i często też alkoholizmem, rozdawanie pieniędzy zniszczyło tych ludzi
Ujn v (2022.06.14)

info

9  
  7
Ceny mamy juz takie ze ilość mocherow strasznie zmalała w marketach i przenieśli się na działki
Juz widać (2022.06.14)
@Juz widać - Moherów. To słowo pochodzenia obcego: Mohair.
erg. (2022.06.14)
Jeszcze więcej atrakcji w tym miejscu straż pożarna z garażu nie wyjedzie
899 (2022.06.14)

info

8  
  2
@ex-korpo-szczur - Maja budować ją się cieszę
Flet (2022.06.14)
Tam powinien powstać sklep Gminnej Spółdzielni
(2022.06.14)

info

7  
  1
Od kiedy to handel bogaci miasto ??? Włodarze Miasta winni starać się o ściągnięcie firmy przemysłowej.
Kondek (2022.06.14)

info

9  
  3
W Galerii Ogrody jest wolny jeden lokal gastronomiczny. Wolał bym, aby CH Ogrody albo władze miasta zrobiły wszystko, aby w tym lokalu powstała Pizza Hut
(2022.06.14)

info

5  
  4