A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ex-korpo-szczur - Te bezmózgi tego nie pojmują że wejście do UE zrobiło więcej złego niż dobrego... Wolny rynek hahaha na ich zasadach.. a TFUUU
Kolejne markeciki oboziki pracy typu Rossmanik czy bido Aldik
rzad i jego 500 plus plus sklepowe smieciowe żarcie doprowadzili wspólnie do tego, że biedni ludzie są już nie tylko biedni ale prócz tego są otuszczonymi niczym wieloryby istotami z chorobami serca, kręgosłupa i często też alkoholizmem, rozdawanie pieniędzy zniszczyło tych ludzi
Ceny mamy juz takie ze ilość mocherow strasznie zmalała w marketach i przenieśli się na działki
@Juz widać - Moherów. To słowo pochodzenia obcego: Mohair.
Jeszcze więcej atrakcji w tym miejscu straż pożarna z garażu nie wyjedzie
@ex-korpo-szczur - Maja budować ją się cieszę
Tam powinien powstać sklep Gminnej Spółdzielni
Od kiedy to handel bogaci miasto ??? Włodarze Miasta winni starać się o ściągnięcie firmy przemysłowej.
W Galerii Ogrody jest wolny jeden lokal gastronomiczny. Wolał bym, aby CH Ogrody albo władze miasta zrobiły wszystko, aby w tym lokalu powstała Pizza Hut