Wybrany wątek opinii
już teraz większość lokali usługowych nawet w centrum szuka najemcy i nie ma chętnych
Do moderacji
Odpowiedz
38
10
Bo jak mają za wynajm pomieszczeń ceny jak z kosmosu, to i użytkownik na czynsz nie zarobi...1 mają... puste pomieszczenia.. z napisem.. na wynajm.. kiedyś centrum miasta... dzisiaj wszyscy w Ogrodach urzędują... zakupy, konsumpcja, kawusia... I do domciu....
Do moderacji
Odpowiedz
12
3