60
14.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
punkt poczty poproszę, piekarnię, fryzjer męski
lokalsik (2022.06.14)

info

18  
  4
Nie skrzywdziło mnie życie, tylko zobaczyłem od wewnątrz jak życie niszczą korporacje. Także twoje, ignorancie. Obudzicie się za kolejne 10 lat, gdy już zorientujecie się, że nie ma polskiego rolnictwa a większość lokalnych biznesów/sklepów/rolników/rzemieślników/firemek przestała istnieć. Nie macie pojęcia o poziomie psychopatii szefów współczesnych korporacji - za to ochoczo robicie tam zakupy "w promocji". PS. w różnych wytwórniach (np. sera) są osobne linie produkcyjne dla bied(r)y lub innych marketów - zdziwilibyście się dlaczego :O. Zgadzacie się na trucie siebie i własnych dzieci i wnuków... ale cóż, wiem, że świata nie zbawię - kto zrozumie ten zrozumie. Polecam odcinanie się od tego systemu na ile się da i dbanie o własną rodzinę, bo na ludzkość już chyba za późno. PS. max na jesień podkręcą śrubę - macie kilka miesięcy, by się przygotować, popracować nad swoim mentalem, poznać trochę więcej tajników żywienia się na tej planecie i praktycznych metod pozyskiwania energii (także czystej) - w necie materiałów sporo, kto rozumie, ten ma szansę spokojniej przetrwać.
ex-korpo-szczur (2022.06.14)
Na stonkę to decis lub karate
(2022.06.14)

info

2  
  5
@ex-korpo-szczur - nie wytrzymałeś presji w pracy w korporacji i dostałeś kota. Swoją drogą co to za corpo w Elblągu, czy tylko twoje urojenia jak reszta wywodu. Ja ostatnie 15 lat przepracowałem w korporacji (w Gdańsku), teraz jestem na emeryturze i nie narzekam
(2022.06.14)
Pepco, Rossman, Gzella i co czwarte?; )
(2022.06.14)
Kik
Jdjsk (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - Wyjedź na Białoruś, do Serbii możesz się udać, że o matuszce Rosji GM nie wspomni. Obwód Kaliningradzki to dla takich jak ty ciekawa propozycja.
GłębokaMyśl (2022.06.14)
Budujcie piętra w gore i parkingi, ta biedna biedronke to nawet nie stac na przestrzen magazynowa tylko walą palety za lady, 5 kas z czego maxc 2 czynne i to jeszcze z bolem otworzą, jeszcze im zle ze musza pracowac
(2022.06.14)

info

9  
  9
Premierze, kiedy sklepy z miską ryżu?!
(2022.06.14)

info

15  
  4
@ex-korpo-szczur - ty eko szczur: ja się domyślam że życie cie skrzywdziło ale swoich frustracji nie musisz ogłaszać publicznie. Wstań rano wypij kawę, zjedz coś słodkiego, wyjrzyj przez okno zobacz jaki ten świat jest piękny, uśmiechnij się, pomyśl jakie to życie jest krótkie - więcej optymizmu. I rano nie pij octu bo to psuje nastrój. Niech budują, widocznie liczą na zyski, jak coś jest zbędne to zbankrutuje
lobo51 (2022.06.14)