Wybrany wątek opinii

Nie skrzywdziło mnie życie, tylko zobaczyłem od wewnątrz jak życie niszczą korporacje. Także twoje, ignorancie. Obudzicie się za kolejne 10 lat, gdy już zorientujecie się, że nie ma polskiego rolnictwa a większość lokalnych biznesów/sklepów/rolników/rzemieślników/firemek przestała istnieć. Nie macie pojęcia o poziomie psychopatii szefów współczesnych korporacji - za to ochoczo robicie tam zakupy "w promocji". PS. w różnych wytwórniach (np. sera) są osobne linie produkcyjne dla bied(r)y lub innych marketów - zdziwilibyście się dlaczego :O. Zgadzacie się na trucie siebie i własnych dzieci i wnuków... ale cóż, wiem, że świata nie zbawię - kto zrozumie ten zrozumie. Polecam odcinanie się od tego systemu na ile się da i dbanie o własną rodzinę, bo na ludzkość już chyba za późno. PS. max na jesień podkręcą śrubę - macie kilka miesięcy, by się przygotować, popracować nad swoim mentalem, poznać trochę więcej tajników żywienia się na tej planecie i praktycznych metod pozyskiwania energii (także czystej) - w necie materiałów sporo, kto rozumie, ten ma szansę spokojniej przetrwać.
ex-korpo-szczur (2022.06.14)
@ex-korpo-szczur - nie wytrzymałeś presji w pracy w korporacji i dostałeś kota. Swoją drogą co to za corpo w Elblągu, czy tylko twoje urojenia jak reszta wywodu. Ja ostatnie 15 lat przepracowałem w korporacji (w Gdańsku), teraz jestem na emeryturze i nie narzekam
(2022.06.14)
@ex-korpo-szczur - Masz rację korpo szczurku. Niech każdy stuknie się w pierś i przyzna przed samym sobą kiedy jadł prawdziwy chleb zrobiony z zakwasu a nie z proszku na polepszaczach i przyspieszaczach. Ostatnia prawdziwa piekarnia niedawno się spaliła.
(2022.06.14)
@ex-korpo-szczur - Daj spokój nie tłumacz gawiedzi. Sam widzisz jaki jest poziom odbioru... Żadnych głębszych przemyśleń. Piszesz o ograniczaniu naszych praw i ustawianiu nam życia m. in. przez psychopatów korporacyjnych, o których wspomniałeś, a oni do ciebie o cyt. " Drodze przez (pisownia oryg. ) Barzantarnię). Wmawiają żeś frustrat itd... Albo jakiś inny delikwent pisze że jest uradowany gdyż miejsca pracy powstaną ( bo kilka punktów usługowych ma powstać)... Nie sięgają wzrokiem dalej niż czubek swojego nosa. Pozdrawiam mimo wszystko i sił życzę. Kumający.
NickOlson (2022.06.15)
Powrót do komentarzy