Wybrany wątek opinii

widze odezwala sie rzesza niewolnikow. oni chca zeby to unia za nich decydowala co maja sobie wstrzyknac do organizmow, co jesc, co ogladac, o czym myslec o czym pisac i czym podrozowac. zal mi was niewolnicy. wybieracie sobie miedzy ruskimi a niemcami i jeszcze argumentujecie pod czyim butem chcecie wegetowac. gleboka jest wasza niewolnicza mentalnosc oj gleboka. Z wami nie da sie budowac wolnej polski. To jest praktycznie niemozliwe skoro zyje tu tylu niewolnikow. smiem twierdzic ze polska z takimi niewolnikami przestanie istniec szybciej niz wprowadza te elktryki. kurttyzany to chociarz biora pieniadze, wy sie oddaliscie do niewoli za darmo. nie wstyd wam?
niedlaobwodnicy (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - Wiesz, wolę, jak uważasz - tą twoją niewolę wśród lepszych (dla mnie wolność) ludzi niż TWOJĄ "wolność" z patusami ze wschodu.
Np. (2022.06.14)
Powrót do komentarzy