UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
widze odezwala sie rzesza niewolnikow. oni chca zeby to unia za nich decydowala co maja sobie wstrzyknac do organizmow, co jesc, co ogladac, o czym myslec o czym pisac i czym podrozowac. zal mi was niewolnicy. wybieracie sobie miedzy ruskimi a niemcami i jeszcze argumentujecie pod czyim butem chcecie wegetowac. gleboka jest wasza niewolnicza mentalnosc oj gleboka. Z wami nie da sie budowac wolnej polski. To jest praktycznie niemozliwe skoro zyje tu tylu niewolnikow. smiem twierdzic ze polska z takimi niewolnikami przestanie istniec szybciej niz wprowadza te elktryki. kurttyzany to chociarz biora pieniadze, wy sie oddaliscie do niewoli za darmo. nie wstyd wam?
niedlaobwodnicy