UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo jak mają za wynajm pomieszczeń ceny jak z kosmosu, to i użytkownik na czynsz nie zarobi...1 mają... puste pomieszczenia.. z napisem.. na wynajm.. kiedyś centrum miasta... dzisiaj wszyscy w Ogrodach urzędują... zakupy, konsumpcja, kawusia... I do domciu....

Vuccccc