Wybrany wątek opinii
niedlugo korki beda przeszloscia. postepowa, nowoczesna, kolorowa unia europejska nakaze wam oddanie wtych waszyc 8 letnich i starszych szrotow na zlom. bede obowiazywac tylko elektryki ktorych koszt bedzie wynosic 400-500 tys zl. malo kogo bedzie na to stac. wiec przesiadziecie sie na komunikacje miejska lub chulajnoge. i zapewniam was korki znikna. obwodnica to strata pieniedzy i bardzo szkodliwa inwestycja dla bazantarni. poki jest na to czas powinnismy jak najszybciej uciekac z uni.
Do moderacji
Odpowiedz
48
54
@niedlaobwodnicy - Raczej pojazdy z napędem antygrawitacyjnym, ale to dla tych którzy "załapią" się na piąty wymiar razem z planetą. Reszta..... no cóz będa kontynuować swój rozwój w 3D na innych planetach i dalej doznawać dualności i walczyć o kieliszek chleba
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@niedlaobwodnicy - no to uciekaj. Zapomniałem ty nie masz nawet szrota. Obwodnica nie wyrządzi większych szkód, niż aktualne wycinki drzew. Niedługo? zaprzestanie produkcji aut spalinowych od 2035 roku, a ich używania jeszcze dłużej. Uciekaj póki czas.
Do moderacji
Odpowiedz
28
13
@niedlaobwodnicy - Wyjedź na Białoruś, do Serbii możesz się udać, że o matuszce Rosji GM nie wspomni. Obwód Kaliningradzki to dla takich jak ty ciekawa propozycja.
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
@niedlaobwodnicy - No to już do Rosji lizać co trzeba.1000 razy wolę Unie od tego zacofania i strachu!
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
@niedlaobwodnicy - A gdzie ty wyczytałes że ma iść obwodnica przez barzantarnie ???
Nie ma takich planów !
Jak już to są plany ale na rewitalizację i remont ULICU ! Wschodniej !
Radzę wyjść z łóżka i się obudzić mamy 2022r... Budzimy się chyba spałeś i jeszcze gadasz przez sen głupoty.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Czy wiadomo jakie będą tam lokale usługowe, sklepy?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0