Wybrany wątek opinii

niedlugo korki beda przeszloscia. postepowa, nowoczesna, kolorowa unia europejska nakaze wam oddanie wtych waszyc 8 letnich i starszych szrotow na zlom. bede obowiazywac tylko elektryki ktorych koszt bedzie wynosic 400-500 tys zl. malo kogo bedzie na to stac. wiec przesiadziecie sie na komunikacje miejska lub chulajnoge. i zapewniam was korki znikna. obwodnica to strata pieniedzy i bardzo szkodliwa inwestycja dla bazantarni. poki jest na to czas powinnismy jak najszybciej uciekac z uni.
niedlaobwodnicy (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - Raczej pojazdy z napędem antygrawitacyjnym, ale to dla tych którzy "załapią" się na piąty wymiar razem z planetą. Reszta..... no cóz będa kontynuować swój rozwój w 3D na innych planetach i dalej doznawać dualności i walczyć o kieliszek chleba
Szur (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - no to uciekaj. Zapomniałem ty nie masz nawet szrota. Obwodnica nie wyrządzi większych szkód, niż aktualne wycinki drzew. Niedługo? zaprzestanie produkcji aut spalinowych od 2035 roku, a ich używania jeszcze dłużej. Uciekaj póki czas.
(2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - Wyjedź na Białoruś, do Serbii możesz się udać, że o matuszce Rosji GM nie wspomni. Obwód Kaliningradzki to dla takich jak ty ciekawa propozycja.
GłębokaMyśl (2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - No to już do Rosji lizać co trzeba.1000 razy wolę Unie od tego zacofania i strachu!
(2022.06.14)
@niedlaobwodnicy - A gdzie ty wyczytałes że ma iść obwodnica przez barzantarnie ??? Nie ma takich planów ! Jak już to są plany ale na rewitalizację i remont ULICU ! Wschodniej ! Radzę wyjść z łóżka i się obudzić mamy 2022r... Budzimy się chyba spałeś i jeszcze gadasz przez sen głupoty.
TAK DLA ULICY WSCHODNIEJ !!! (2022.06.14)
Czy wiadomo jakie będą tam lokale usługowe, sklepy?
Zainteresowany2 (2022.06.14)
Powrót do komentarzy