Wybrany wątek opinii

Kiedyś te wąskie uliczki Bema, Łęczycka i Rawska zakorkują się na amen. Powstają tu nowe osiedla bloków, cały czas coś się buduje, teraz będzie centrum handlowe, do tego droga na nekropolię, wylotówka do obwodnicy i dojazd do centrum. Ktoś kto usytuował tu jednostkę straży pożarnej powinien być dumny ze swojej decyzji. Ale jeśli straż nie dojedzie do pożaru bo utknie w korku ten ktoś powinien płacić odszkodowania za straty spowodowane ogniem z własnej kieszeni.
Ja też tu mieszkam (2022.06.14)
@Ja też tu mieszkam - Pan Prezydent w jednym z oświadczeń powiedział, że straż zdecydowała o tej lokalizacji; )
jajajaja (2022.06.18)
Powrót do komentarzy