UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W naszym Elblągu, to najlepiej wychodzi likwidacja fabryk !!! Miasto, które w przeszłości było miastem przemysłowym jest obecnie wielkim targowiskiem. Przemysł buduje dobrobyt mieszkańców a nie handel.
Kondek