UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W naszym Elblągu, to najlepiej wychodzi likwidacja fabryk !!! Miasto, które w przeszłości było miastem przemysłowym jest obecnie wielkim targowiskiem. Przemysł buduje dobrobyt mieszkańców a nie handel.

Kondek

Anuluj