Wybrany wątek opinii

Na co nam tyle sklepów przy obecnej drożyźnie i ratach kredytów 100% wyższych niż przewidywano. ?????
Łomatko (2022.06.13)
@Łomatko - Nawet nie wiesz ilu w Elblągu żyje się bardzo dobrze i z 20 tys to wydają na ciuchy co miesiąc.
(2022.06.13)
Ja też nie wiem. Zatem ilu?
NickOlson (2022.06.13)
Powrót do komentarzy