UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - Pani/e Realista zapomnij a jakiejkolwiek emeryturce. W przyszłości "piniędzy nie ma i nie będzie". Ci którzy obecnie mają TO szczęście i dostają chlebowe będą dostawać ale w niedługim czasie na przyszłych kasy zabraknie. Zatem będziemy "rabotać" do usr. śmierci. ZATEM NIE WCISKAJ NAM KITÓW...

Bizda