UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista1 - Pani/e Realista zapomnij a jakiejkolwiek emeryturce. W przyszłości "piniędzy nie ma i nie będzie". Ci którzy obecnie mają TO szczęście i dostają chlebowe będą dostawać ale w niedługim czasie na przyszłych kasy zabraknie. Zatem będziemy "rabotać" do usr. śmierci. ZATEM NIE WCISKAJ NAM KITÓW...

Bizda

Anuluj