UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci ''oburzeni '' na program 500+ często bardzo zapatrzeni na Europę zachodnia. Skoro macie internet to poczytajcie sobie jaka tam jest opieka socjalna.


Anuluj