UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy w końcu znajdzie się inwestor tak wielki coś na miarę browaru czy Wójcika albo jeszcze większy który zatrudniłby 500+ osób. ?


Anuluj