UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy w końcu znajdzie się inwestor tak wielki coś na miarę browaru czy Wójcika albo jeszcze większy który zatrudniłby 500+ osób. ?
A kiedy w końcu znajdzie się inwestor tak wielki coś na miarę browaru czy Wójcika albo jeszcze większy który zatrudniłby 500+ osób. ?