A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To na co ludzie przez całe życie płacą
Mieszkańcy z Wybickiego czy wy wiecie na ile lat jest zaciągnięty kredyt na wasze najdrożej ocieplane budynki ? Jakie są warunki kredytu ? Ze sprzedaży tych nieruchomości kasa idzie na wszystkie budynki, na cały metraż bieżący. Po podziale kasy ile tego będzie na mieszkanie : )a kredyt pozostanie z oprocentowaniem, które rośnie.
No to parkingów nie będzie.
Czyli towarzyszka meirowska chce jeszcze bardziej utrudnić mieszkańcom parkowanie sprzedając teren pat(o)deweloperowi, bo gdy ten postawi swoje bloczki, to nowi mieszkańcy jeszcze bardziej zakorkują obecne mikroskopijne parkingi
Najgorzej zarządzana SM, czynsze najwyższe, najbrzydsze zagospodarowanie terenu m. in. place zabaw, składowisko rusztowań w środku osiedla pod nosem spółdzielni. .. beznadzieja
A co ma piernik do wiatraka ? Na zielonej trawce parkowano a teraz to grunt Inwestora. Parking ? Zgłoś taki wniosek na Zarządzie Spółdzielni jaki masz problem.
@Zizu77 - Serio ? Rzuć kwotę, myślisz że w innych spółdzielniach jest inaczej. Wspólnota Mieszkaniowa to jeszcze sama decyduje a płaci tylko jednemu wyznaczonemu Zarządcy ale to gorszy horror, nic nie ustalisz wszyscy ą ę a czynszów nie płacą w nowym mieszkaniu.
"Zgłoś taki wniosek na Zarządzie Spółdzielni jaki masz problem "a no problem temat był zgłaszany na Walnym Zgromadzeniu wielokrotnie, na dyżurach Rad Nadzorczych SM i zawsze odpowiedź taka sama, nie ma pieniędzy. Teraz, gdy wysprzedawane są ostatnie cenne nieruchomości to środki finansowe idą na inne cele. Więc parkingów nie ma i nie będzie.
No niestety. Zakrzewo zawsze uchodziło za drogą spółdzielnię. Bloki stare, czynsze wysokie. Mieszkałam wiele lat na Zawadzie. Teraz płacę we wspólnocie mieszkaniowej w dość starym bloku za niecałe 50m/2 osoby ok. 430 zł, nie pamiętam dokładnie. Co roku mam zwroty, a nie przykręcam zbytnio kaloryferów itd. Wspólnoty uchodzą za lepsze niż spoldzielnie, jest też większa moc sprawcza mieszkańców, o ile się chodzi na zebrania.
Horror jest wszedzie.
W sielance wcale nie lepiej.