UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zizu77 - Serio ? Rzuć kwotę, myślisz że w innych spółdzielniach jest inaczej. Wspólnota Mieszkaniowa to jeszcze sama decyduje a płaci tylko jednemu wyznaczonemu Zarządcy ale to gorszy horror, nic nie ustalisz wszyscy ą ę a czynszów nie płacą w nowym mieszkaniu.