Wybrany wątek opinii
Kiedy parking przy ul. Wybickiego ? Horror z parkowaniem po południu.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
Horror jest wszedzie.
W sielance wcale nie lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2