UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli towarzyszka meirowska chce jeszcze bardziej utrudnić mieszkańcom parkowanie sprzedając teren pat(o)deweloperowi, bo gdy ten postawi swoje bloczki, to nowi mieszkańcy jeszcze bardziej zakorkują obecne mikroskopijne parkingi

Upadły Harley