Wybrany wątek opinii

u nas na malborskiej nawet parkingów nie mamy bo obok budowa i syf niemiłosierny wiele miesięcy, budowlańcy wszędzie już stawiają auta i ciężarówki, błoto, syf, smród, hałas, a zarząd nic. Ani parkingu, ani wiaty na mootry i rowery, a powinno byc wszystko. Starzy mieszkańcy ich g..obchodzi, bo i tak niczego nie mają, a i mieszkanie za darmoszke dostali od zamechu. Dla nich ważne, że psy mają gdzie srać łącznie z chodnikiem i gołębie oraz wrony karmia przed klatką schodową, gorzej nie w alternatywach. syf kiła i mogiła, ale
(2022.02.01)
A co ma piernik do wiatraka ? Na zielonej trawce parkowano a teraz to grunt Inwestora. Parking ? Zgłoś taki wniosek na Zarządzie Spółdzielni jaki masz problem.
(2022.02.01)
To trzeba się zebrać w grupę chętnych, zrobić petycję, zebrać podpisy i do zarządu! U siebie mam wspólnotę, to dziadków najbardziej interesują szlabany i ogrodzenia. Co roku jest ten sam postulat, szlabany, szlabany, szlabany. Na szczęście sporo młodych osób "odbija piłkę"i nie ma takich głupich inwestycji, bo nie ma problemu z tym, że na osiedlu parkują mieszkańcy z innych wspólnot, spółdzielni. Ale i tak dziadki drążą temat. Ale już fakt, że wiecznie mamy podrzutki wszystkiego pod śmietnik, to już ich nie interesuje, żeby problem rozwiązać. Ot takie osiedlowe historie
Ploterek (2022.02.02)
Powrót do komentarzy