UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Zgłoś taki wniosek na Zarządzie Spółdzielni jaki masz problem "a no problem temat był zgłaszany na Walnym Zgromadzeniu wielokrotnie, na dyżurach Rad Nadzorczych SM i zawsze odpowiedź taka sama, nie ma pieniędzy. Teraz, gdy wysprzedawane są ostatnie cenne nieruchomości to środki finansowe idą na inne cele. Więc parkingów nie ma i nie będzie.
z Okulickiego .