51
01.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pamiętam jak poprzedni prezes twierdził, że sami mieszkańcy powinni sobie wybudować parkingi.
(2022.02.01)
Z remontowego to możesz sobie klatkę pomalować tego jest tyle co kot napłakał. Ciech się, że dachu nie musisz wykonać jak stare bloki np. na ul. Wiejskiej. Każda wspólnota albo kredyt na długie lata zaciąga albo żyje w strachu, że dachówka pofrunie z siną dal z kolejną wichurą.
(2022.02.01)
to wina tych ktorzy głosuja na zarząd spóldzielni, starzy ludzie mieszkańcy maja gdzies wszystko wiem jak w mojej spóldzielni jest, seniorzy nawet nie wiedzą gdzie sa i co si e dzieje, jakie maja prawa. gdyby nie komuna to nawet nie daliby rady zalatwić mieszkania, a tak prl dawał wszystko na talerzu. Ludzie nadal ciemni, nie wiedza za co placa i dlaczego. Im wszystko jedno kto rządzi, dla nich to bog i nikt nie może sie ważyć zarządowi postawić :)jak na pańszczyźnie 100 lat temu. chłop obrabiał ziemie panu i g uzik za to miał, czasy sie nie zmieniły. frajerzy dalej są.
(2022.02.01)
u nas na malborskiej nawet parkingów nie mamy bo obok budowa i syf niemiłosierny wiele miesięcy, budowlańcy wszędzie już stawiają auta i ciężarówki, błoto, syf, smród, hałas, a zarząd nic. Ani parkingu, ani wiaty na mootry i rowery, a powinno byc wszystko. Starzy mieszkańcy ich g..obchodzi, bo i tak niczego nie mają, a i mieszkanie za darmoszke dostali od zamechu. Dla nich ważne, że psy mają gdzie srać łącznie z chodnikiem i gołębie oraz wrony karmia przed klatką schodową, gorzej nie w alternatywach. syf kiła i mogiła, ale
(2022.02.01)
haos organizacyjny w miescie! ile jeszcze?!
gdfgdg (2022.02.01)

info

1  
  4
A ja cały czas czekam na kasę za zniszczenie mi płytek na balkonie. Tak ciężko to naliczyć? Ale kiedy się nie dzwoni do działu technicznego tam wiecznie nikogo nie ma.
cierpliwy do bólu (2022.02.01)
Wiatr to ci w głowie hula. Kto mieszka w ocieplonym budynku to ma wszystkie termostaty praktycznie zakręcone.
(2022.02.01)
Faktycznie poprzedniego tzw prezesa i jego radę stać było na takie odrealnione pomysły. Niezły duet tam poprzednio rządził. Dobrze że to już historia.
(2022.02.01)
Ta, reszta to debeściaki, ale Zakrzewo jest jak kosmodrom, ale nie że najwyżej nieba sięga, choć prawdziwe. Jest w mieście jak największe Niemcy w Europie, wszyscy chcieliby taką kasę, ale nie w wydatkach
Hypernovu (2022.02.01)

info

0  
  7
Zakrzewo to by było stać żeby sobie pierd. .. ąć kosmodrom. Takie czynsze zdziera z mieszkańców.
Zizu77 (2022.02.01)