UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Zgłoś taki wniosek na Zarządzie Spółdzielni jaki masz problem "a no problem temat był zgłaszany na Walnym Zgromadzeniu wielokrotnie, na dyżurach Rad Nadzorczych SM i zawsze odpowiedź taka sama, nie ma pieniędzy. Teraz, gdy wysprzedawane są ostatnie cenne nieruchomości to środki finansowe idą na inne cele. Więc parkingów nie ma i nie będzie.
z Okulickiego .