A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akurat ten Zarzad jest jak najbardziej ok.
@cierpliwy do bólu - Dziwne. .. widocznie zly numer podany. Ja dzwonie i zawsze odbieraja
Przy okazji prezesi się nachapią. .. ..
sprzedadzą wszystko i co potem
Każdy komentuje działania Spółdzielni i Pani Prezes, spróbujcie sami podjąć jakąś decyzję w tych czasach gdzie cokolwiek zrobisz to krytyka z każdej strony. Fakt koszty mieszkania są bardzo duże, zbyt duże na dzisiejsze czasy i drożyznę !!!!!
Windy powinny być wymienione a po skończeniu modernizacji każdego bloku powinien być odbiór i bloku i ocena wykonania robót w mieszkaniach mieszkańców (jeśli chodzi o balkon i jakość wykończenia oraz docieplenia)- bo potem nikt reklamacji nie przyjmie !
Natomiast jeśli chodzi o sprzedaż gruntu ze zdjęcia czemu nikt nie poruszy dziwnego zbiegu okoliczności POŻARU dachu sklepu oraz piekarni który miał miejsce w zeszłym roku ?????
Muszą sprzedawać, bo za mało łapówek wziął pan A. Ł. .. .. k
Ahahahahahhahah :D Myślisz, że spółdzielnia sprzedała grunty deweloperom po ty, żeby oni postawili tam place zabaw, parkingi i park?! :D :D :D Cóż za płytkie myślenie
To trzeba się zebrać w grupę chętnych, zrobić petycję, zebrać podpisy i do zarządu! U siebie mam wspólnotę, to dziadków najbardziej interesują szlabany i ogrodzenia. Co roku jest ten sam postulat, szlabany, szlabany, szlabany. Na szczęście sporo młodych osób "odbija piłkę"i nie ma takich głupich inwestycji, bo nie ma problemu z tym, że na osiedlu parkują mieszkańcy z innych wspólnot, spółdzielni. Ale i tak dziadki drążą temat. Ale już fakt, że wiecznie mamy podrzutki wszystkiego pod śmietnik, to już ich nie interesuje, żeby problem rozwiązać. Ot takie osiedlowe historie
jak nie wiecie o co chodzi frajerzy to wam wytłumaczę chodzi o
o kasę