UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No niestety. Zakrzewo zawsze uchodziło za drogą spółdzielnię. Bloki stare, czynsze wysokie. Mieszkałam wiele lat na Zawadzie. Teraz płacę we wspólnocie mieszkaniowej w dość starym bloku za niecałe 50m/2 osoby ok. 430 zł, nie pamiętam dokładnie. Co roku mam zwroty, a nie przykręcam zbytnio kaloryferów itd. Wspólnoty uchodzą za lepsze niż spoldzielnie, jest też większa moc sprawcza mieszkańców, o ile się chodzi na zebrania.


Anuluj