UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No niestety. Zakrzewo zawsze uchodziło za drogą spółdzielnię. Bloki stare, czynsze wysokie. Mieszkałam wiele lat na Zawadzie. Teraz płacę we wspólnocie mieszkaniowej w dość starym bloku za niecałe 50m/2 osoby ok. 430 zł, nie pamiętam dokładnie. Co roku mam zwroty, a nie przykręcam zbytnio kaloryferów itd. Wspólnoty uchodzą za lepsze niż spoldzielnie, jest też większa moc sprawcza mieszkańców, o ile się chodzi na zebrania.