UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorzej zarządzana SM, czynsze najwyższe, najbrzydsze zagospodarowanie terenu m. in. place zabaw, składowisko rusztowań w środku osiedla pod nosem spółdzielni. .. beznadzieja

mieszkańcy

Anuluj