Wybrany wątek opinii

A ja cały czas czekam na kasę za zniszczenie mi płytek na balkonie. Tak ciężko to naliczyć? Ale kiedy się nie dzwoni do działu technicznego tam wiecznie nikogo nie ma.
cierpliwy do bólu (2022.02.01)
@cierpliwy do bólu - Dziwne. .. widocznie zly numer podany. Ja dzwonie i zawsze odbieraja
Xannxannxx (2022.02.01)
Powrót do komentarzy