Wybrany wątek opinii
A ja cały czas czekam na kasę za zniszczenie mi płytek na balkonie. Tak ciężko to naliczyć? Ale kiedy się nie dzwoni do działu technicznego tam wiecznie nikogo nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@cierpliwy do bólu - Dziwne. .. widocznie zly numer podany. Ja dzwonie i zawsze odbieraja
Do moderacji
Odpowiedz
1
3