Wybrany wątek opinii

Mieszkańcy nie płacą czynszu, ze trzeba sprzedawać? Co z fundus, em remontowym? Gdzie powstaną parkingi dla mieszkańców?
(2022.02.01)
Nowy ład jest, ludzie biedują
(2022.02.01)
To nie nowy ład a Zakrzewski bezład.
LucynaŁupina (2022.02.01)
Mieszkasz tam to możesz sobie to sprawdzić na Walnym Zgromadzeniu. To bloki ze starej płyty, wiatr hula, rachunki za ogrzewanie jak krew w piach bo straty ciepła na izolacjach, jak nie ocieplenia biją po kieszeni to windy przyjdzie wymieniać po 200tys każdy szyb. Życie w blokowisku kosztuje.
(2022.02.01)
Z remontowego to możesz sobie klatkę pomalować tego jest tyle co kot napłakał. Ciech się, że dachu nie musisz wykonać jak stare bloki np. na ul. Wiejskiej. Każda wspólnota albo kredyt na długie lata zaciąga albo żyje w strachu, że dachówka pofrunie z siną dal z kolejną wichurą.
(2022.02.01)
Wiatr to ci w głowie hula. Kto mieszka w ocieplonym budynku to ma wszystkie termostaty praktycznie zakręcone.
(2022.02.01)
Powrót do komentarzy